Jesteśmy częścią ogólnoeuropejskiej organizacji ESTIEM, dzięki której gwarantujemy swoim aktywnym członkom możliwość wymian i wyjazdów zagranicznych. Jako organizacja studencka działająca przy Politechnice Gdańskiej jesteśmy otwarci na różne formy współpracy z przedsiębiorstwami, które chciałyby zdobyć zainteresowanie studentów, zarówno polskich jak i zagranicznych, których wielokrotnie mamy przyjemność gościć u nas.

Korzyści płynące ze wspólnej realizacji projektów:

Umocnienie i kreowanie wizerunku firmy wśród studentów;
Inwestując w Nasze przedsięwzięcie, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem,
przedsiębiorstwa przyczyniają się do rozwoju młodych, kreatywnych ludzi, którzy wraz z nimi będą tworzyli przyszłość świata biznesu.

Bezpośredni kontakt ze studentami
Uczestnikami szkoleń organizowanych przez ESTIEM są najaktywniejsi studenci PG, a także studenci z największych ośrodków akademickich całej Europy. Podczas licznych wykładów i szkoleń organizowanych podczas naszych wydarzeń cyklicznych, przedstawiciele świata biznesu mają niepowtarzalną okazję nawiązania dialogu z młodymi osobami aktywnie zainteresowanymi tematyką szkolenia.

✓ Możliwość realizacji polityki rekrutacyjnej
Szansa wyłonienia osób najbardziej kreatywnych i przedsiębiorczych, które stanowią
podstawę sukcesu firmy na dynamicznie zmieniającym się rynku. Nasza pomoc związana jest m.in. z organizowaniem standów promocyjnych dla firm na Wydziałach PG w ramach danego wydarzenia.

✓ Promocja firmy
Wspieranie organizacji wiąże się z szeroko rozwiniętą promocją poprzez umieszczanie logo firmy jako jednostki wspierającej lub sponsora w materiałach drukowanych, promujących szkolenia i warsztaty (np. plakaty, afisze, ulotki, broszura, program, zaproszenia) oraz na koszulkach organizacji, a także w social media.

Podczas organizowanych szkoleń/warsztatów zawsze zapewniamy:
✍ sale;
✍ sprzęt: rzutnik, komputer;
✍ promocje szkolenia;
✍ prowadzenie zapisów na szkolenia.

W przypadku zainteresowania współpracą, prosimy o kontakt pod adresem:
E-mail: zarzad.gdansk@estiem.org

Powrót do strony głównej